20/02/2015

Kategori: Sport

Besoni apo jo, Ibra e mashtroi boten me tatuazhet! (VIDEO)

Ju duket e pabesueshme, por eshte e vertete. Tatuazhet e Zlatan Ibrahimovic qe bene xhiron e botes me emrat e femijeve te uritur ne bote nuk jane te verteta. Vete Ibra tregoi sot ne nje video te shkurter se emrat e femijeve ne forme tatuazhi ishin vetem vizatime te thjeshta dhe se tani ato jane larguar nga trupi. "Emrat e atyre njerezve nuk jane me pjese e trupit tim, por njerezit prape mbesin te vertete" ka sqaruar Ibra ne kete video. Burimi:Indeksionline

329 views