19/08/2015

Kategori: Sport

Bledi Shkembi shenon nje super gol per Skenderbeun (Video)

kenderbeu ka kaluar ne epersi ndaj Dinamo Zagrebit. Dhe, pjesa e pare eshte mbyllur me rezultat 1:0. Bledi Shkembi ka kaluar Skenderbeun ne epersi ne ndeshjen ndaj Dinamo Zagrebit. Ai realizoi nje gol te bukur nga goditja e lire ne minuten e 37-te.

659 views