10/12/2014

Kategori: Sport

Borussia Dortmund – Anderlecht 1 – 1

Dortmund dhe Anderlecht kane barazuar 1 - 1 ne ndeshjen e fundit ne grup. Nje takim qe luhej vetem per statistika pasi te Dortmund e kishte siguruar kualifikimin per ne fazen e dyte te Champions dhe kampionet e Belgjikes ne Europa League.

145 views