30/10/2014

Kategori: Sport

Cagliari – Milan 1 – 1. Milan ‘rremben’ vendin e trete

Jane ndare ne barazim 1 - 1 Cagliari i Zeman dhe Milan i Inzaghi. 1 pike per Milan qe tani renditet ne vendin e 3 te renditjes, kjo fale dhe golavarazhit me pozitiv se sa Sampdoria dhe Udinese

150 views