12/02/2015

Kategori: Sport

Çfare talenti po rrite Milani, fantastik ky djalosh (VIDEO)

Hachim Mastour nuk eshte talenti i vetem qe Milani mund te shpresoi shume ne te ardhmen. Ne skuadren e Milanit qe garon ne Primavera, skuadra ka 18 vjeçarin fantastik, Davide Di Molfetta. Supertalenti italian shpejt pritet te inkuadrohet ne skuadren e pare te Milanit. Ai po mahnite te gjithe me aftesite e tij duke shenuar shume gola dhe duke bere shume asiste. Milani pritet ti ofroi ketij talenti kontraten profesionale pasi qe disa skuadra thuhet se po e percjellin ate. Burimi :Indeksionline

180 views