04/12/2014

Kategori: Sport

Chelsea – Tottenham 3 – 0. Goli i Eden Hazard

Chelsea ka mposhtur lehtesisht Tottenham me rezultatin 3-0 dhe vazhdon te kryesoje e vetme renditjen ne Premier League.

152 views