23/01/2015

Kategori: Lifestyle

Cristiano Ronaldo surprizon vogelushin (Video)

Cristiano Ronaldo i ka bere nje surprize te kendeshme nje vogelushi ne Spanje. I maskuar me paruke dhe mustaqe, Ronaldo i eshte afruar vogelushit i cili nuk e ka nohur aspak. Vetem pasi portugezi ka hequr maskimin e tij, vogelushi dhe disa te pranishem e kane njohur yllin e futbollit. Reagimi i vogelushit? Shikoni videon e meposhtme.

273 views