22/10/2014

Kategori: Sport

CSKA Moske – Manchester City 2 – 2

Ndeshje e trete per skuadrat e grupit E. Manchester City nuk ka ditur te ruaje avantazhin e 2 golave qe shenoi me ane te Aguero dhe Millner ne pjesen e pare. Ne pjesen e dyte skuadra ruse ka barazuar me ane te Doumbia dhe Natcho.

156 views