26/11/2014

Kategori: Sport

CSKA – Roma 1 – 1 Barazim qe ben te shpresojne te dyja skuadrat

CSKA - Roma ka perfunduar ne barazim 1 - 1. Te dyja skuadrat marrin nga 1 pike dhe kane ende shanse per tu kualifikuar ne raundin tjeter. Ishte Roma qe me ane te kapitenit te saj Totti kalon ne avantazh. 38 vjecari shenoi nga nje goditje denimi dhe theu serish rekordin e tij si futbollisti me i vjeter qe shenon ne Champions League. Vetem ne minuten e 93 ishte Berezutski qe barazon per CSKA.

143 views