29/10/2014

Kategori: Sport

‘Die Mannschaft’. Thomas Muller i veshur me drindl

Ka dale spoti i filmit 'Die Mannschaft', nje dokumentar per skuadren kampione te botes ne Brazil, Gjermanine. Filmi do te dale ne kinema me 13 nentor. Nje film ku tregohen pamje te rralla te skuadres se Joachim Low gjate qendrimit ne Brazil si dhe gjate seancave stervitore. Ne fund eshte dhe Thomas Muller me fustan tipik bavarez te festes se birres.

137 views