01/03/2015

Kategori: Sport

Diego Costa vazhdon me terrorin e tij ne Premierlige (VIDEO)

Diego Costa po vazhdon me gjestet e tij te ulëta. Sulmuesi i natyralizuar spanjoll, Diego Costa, po vazhdon me gjeste te ulëta ne ndeshjet e Premierligës. Costa e goditi me dore kundërshtarin e tij, Ben Taleb dhe ka mundësi qe te dënohet sërish. Ai kohe me pare u dënua pasi shkeli qëllimisht ne këmbe Emre Canin e Liverpoolit. Burimi: Gazeta Express

194 views