07/11/2014

Kategori: Sport

Dinamo Zagreb – Salzburg 1 – 5

Skuadra austriake e Salzburg ka shakterruar me rezultatin 1 - 5 dhe ka siguruar kualifikimin per ne raundin tjeter. 3 here Soriano, dhe Kampl dhe Bruno ishin autoret e golave

132 views