19/03/2015

Kategori: Sport

Djali i Zidanes shenon supergol per Realin [video]

Djali i trete i Zinedine Zidanes, Theo, duket se eshte duke ndjekur hapat e babait te tij ne menyre te shkelqyer dhe kete ai e tregoi me nje supergol per te rinjte e Real Madridit Talenti 12-vjecar shenoi kete gol te bukur kunder ekipit Moratalaz ku pas nje kontakti dhe qetesie te jashtezakonshme ai beri nje gol mjaft te mire bukur. Burimi: Koha.net

268 views