03/03/2015

Kategori: Sport

Dy trajineret ‘perleshen’ gjate ndeshjes se Premierliges (Video)

Ndeshja mes Hull Cityt dhe Sunderlandit e vlefshme per xhiron e 28 te Premierliges, perfundoi barazim 1:1. Por ne kete ndeshje, u evitua nje incident, mes trajnereve te te dy skuadrave. Gus Poyet i Sunderlandit dhe Steve Bruce i Hullit, paten disa shkembime te fjaleve, por qe ka mundur te kete edhe me shume probleme, po te mos nderhynin gjyqtaret. Burimi: Indeksionline

184 views