14/04/2015

Kategori: Sport

E mundi kancerin, pritet si hero ne Anfield Road (Video)

Liverpooli mundi Newcastlen 2:0 ne Anfield Road, ne ndeshjen e fundit te javes ne Premierlige. Ne kete ndeshje ne minuten e 67’, ne loje u inkuadrua Jonas Gutierrez, lojtar ky qe mundi kancerin, dhe iu kthye futbollit. Ne momentin e inkuadrimit te Gutierrezit ne loje, te gjithe te pranishmit ne Anfield Road, u ngriten ne loje, per te pershendetur argjentinasin. Vertet moment emocionues. Burimi : Indeksonline

237 views