14/01/2015

Kategori: Sport

E pabesueshme!!! Djali i futbollistit me te mire ne bote nuk eshte tifoz i te atit???

Cristiano Ronaldo ka humbur nje tifoz. Eshte djali i tij i cili sapo shikon Lionel Messi vrapon drejt argjentinasit per ta takuar. Gjithcka ka ndodhur vetem pak minuta perpara dhenies se trofeut te Topit te Arte. Ne hollin prites te salles ku u zhvillua ceremonia, djali i Ronaldo nuk i ka rezistuar dot tundimit dhe ka takuar rivalin me te madh te babait te tij. Edhe Ronaldo vet e pranon qe djali i tij eshte tifoz i Messi. 'Ka pare nje video te perballjeve tona dhe qe nga ky moment flet vetem per ty', eshte shprehur Ronaldo. Shikoni videon e meposhtme per te kuptuar me mire se cfare ka ndodhur

500 views