16/05/2015

Kategori: Sport

E pabesueshme: Ja si u prit Gerrard ne ndeshjen e tij te fundit ne Anfield (VIDEO)

Steven Gerrard duhet te ndjehet krenar per tifozet e Liverpoolit. Legjenda Steven Gerrard po e zhvillon ndeshjen e tij te fundit si lojtar i Liverpoolit ne stadiumin Anfield Road kunder Crystal Palace. Atij i eshte bere nje pritje madheshtore nga skuadra e tij dhe nga tifozet e pranishem ne stadium. Gerrard ka hyre ne fushe bashke me familjen e tij, ndersa i tere stadiumi ka qene ne kembe duke e duartrokitur. Per me shume shikojeni videon. Burimi: Gazeta Express

380 views