27/02/2015

Kategori: Sport

E tmerrshme: Kjo nderhyrje eshte per karton te zi (VIDEO)

Ne ndeshjen mes dy ekipeve polake, GKS Bełchatowit dhe Piast Gliwice, ka ndodhur nje nderhyrje brutale. Mbrojtesi i ekipit polak, GKS Bełchatow, Blazej Telichowski ka bere nje nderhyrje te tmerrshme ndaj kundershtarit, perkatesisht lojtarit te Piast Gliwice, Tomasza Podgorskiego. Gjyqtari i ndeshjes, pa u hamendur fare e ka ndeshkuar me karton te kuq, Telichowskin. Ky i fundit mbeti i çuditur me veprimin e gjyqtarit dhe behej sikurse nuk ka ndodhur asgje. Burimi: Gazeta Express

223 views