08/03/2015

Kategori: Sport

E tmerrshme: Nainggolan i Romes thyen kemben lojtarit te Chievos (Video)

Nje moment i tmerrshem eshte pare ne ndeshjen e Serie A, mes Chievos dhe Romes. Mbrojtesi i djathte i Chievos, Federico Mattiello, ka thyer kemben, pas nje nderhyrje qe mori nga mesfushori Nainggolan. Kete nderhyrje, mund ta shikoni ne videon e meposhtme. Burimi: Indeksionline

410 views