09/11/2014

Kategori: Sport

Eintracht Frankfurt – Bayern Munchen 0 – 4

Bayern nuk njeh kundershtare ne Bundeslige. Edhe pse fusha e Frankfurt konsiderohej e veshtire per bavarezet, skuadra e Pep Guardiola ka fituar lehtesisht me rezultatin 0 - 4. Thomas Muller shenoi 3 gola dhe me pas ishte Xherdan Shaqiri qe shenoi golin e katert.

157 views