27/10/2014

Kategori: Sport

Ergys Kace shenon ne fitoren e PAOK kunder Veria

Mesfushori i perfaqesueses shqiptare, Ergys Kace ka shenuar per PAOK pas golit te tij ne fundjaven e kaluar. Dje ai ka shenuar ne perballjen kunder Veria te cilen skuadra nga Selaniku e fitoi me rezultatin 4 - 1.  PAOK renditet ne vendin e pare te kampionatit grek dhe ka 3 pike me shume se sa ndjekesit e Olympiacos. PAOK eshte skuadra e vetme ne kampionat qe ende nuk ka pesuar humbje.

269 views