06/01/2015

Kategori: Lajme

A eshte kjo keshtjella e ministrit Tahiri???

Nga Koço Kokedhima, Sadri Abazi dhe Dash Peza tek Xhemal Qefalia, Rakip Suli dhe Paulin Sterkaj apo dhe Artan e Ledi Shamku Shkreli duket se listes se ndertuesve ne Tirane i shtohet edhe ministri i brendshem Sajmir Tahiri.  

492 views