20/11/2014

Kategori: Sport

Eshte ky Manuel Neuer i ri???

Duket se eshte zbuluar Manuel Neuer i ri. Eshte serish nje portier gjerman qe duket se ka cilesite e gjigandit te portes se Bayern Munchen dhe perfaqesueses gjermane. Eshte portieri i Hoffenheim, Marvin Schwabe qe duket se ka mesuar gjithcka nga Neuer. Ne ndeshjen qe perfaqesuesja U20 e Gjermanise ka zhvilluar kunder Polonise, portieri Schwabe ka realizuar dicka qe vetem Neuer mund ta realizoje.

184 views