14/02/2015

Kategori: Sport

Eshte me i miri botes, por e ben gafen e vitit (Video)

Edhe pse eshte me i miri i botes ne futboll, Cristiano Ronaldo i ndodh qe te mos shenoje as ne porten e zbrazet. Kjo portugezit i ndodhi ne takimin qe po luhet ne Bernabeu, mes Realit dhe La Coruna. Gabimin e Ronaldos e permiresoi, Isco, qe shenoi nje gol te bukur Burimi:Indeksionline

358 views