10/05/2015

Kategori: Sport

Etrit Berisha hero brenda 1 minute, futet ne loje dhe pret penalltine (Video)

Etrit Berisha eshte shnderruar ne hero te Lazio. Portieri i kombetares shqiptare, ne ndeshjen Lazio – Inter, ka arritur te prese nje penallti te Mauro Icardit. Berisha ne loje u inkuadrua ne minuten e 63’, duke zene vendin e Marchetit, qe u ndeshkua me te kuq.

375 views