07/11/2014

Kategori: Sport

Everton – Lille 3 – 0

Fale golave te Osman, Jagielka dhe Naismith skuadra e Everton ka mposhtur Lille dhe tani renditet ne vendin e pare te gupit H me 8 pike.

141 views