08/11/2014

Kategori: Sport

Festa e tifozeve te Tiranes pas fitores kunder Vllaznise

Tirana ka mposhtur Vllaznine me rezultatin 1-0 dhe ka marre e vetme kreun e renditjes ne Kategorine Superiore. Kjo fale edhe humbjes se rivaleve te Partizani kunder Skenderbeu me rezultatin 3-0. Tifozet e Tiranes te cilet nuk mund te ishin ne stadium per shkak te denimit te fushes nga FSHF, jane grumbulluar te 'Xhomlliku' dhe menjehere pas perfundimit te ndeshjes e kane shnederruar sheshin Wilson nje nje stadium te vertete.

148 views