15/03/2015

Kategori: Sport

Festim i rralle i Rooneyt, shperndan grushte (Video)

Manchester United eshte duke e shkelur Tottenhamin ne pjesen e pare te ndeshjes se vlefshme per Premierlige. United po fiton 3:0, ndersa nje gol e shenoi edhe Wayne Rooney. Pas golit, Rooney beri nje festim interesant, duke shperndare grushte. Pak para kesaj ndeshjes, ne internet ka qarkulluar nje video ku per protagonist kishte Rooney dhe Phil Bradsley, ne nje duel miqesore boksi. Burimi : Indeksionline

209 views