18/02/2015

Kategori: Sport

Festim si ky nuk e keni pare ndonjehere (Video)

Nje festim tejet sensacional dhe i papare ndonjehere eshte bere ne Kupen Libertadores, me saktesisht ne takimin ndermjet Wanderers dhe Zamora. Gjate minutes se 34, mysafiret shenuan nje gol spektakular mirepo ajo qe ishte me spektakolare ishte menyra sesi ata e festuan kete gol. Lojtaret e Zamoras e festuan ate ne menyre te çuditshme, pasi njeri nga ata e leshoi topin me dore ne toke, ndersa lojtaret tjere u shtrine. Per me shume shikojeni videon. Burimi : Lajmi.net

206 views