30/03/2015

Kategori: Sport

Festuan deri naten vone, ‘shfrenohen’ edhe lojtaret e kombetares (VIDEO)

Fitorja e madhe kunder Armenise ka bere qe edhe lojtaret kuqezinj te bashkohen dhe te festojne se bashku. Thuajse te gjithe heronjte kuqezinjte kane festuar se bashku nen ritmin e muzikes, duke ndenjur deri naten vone. Futbollistet e kombetares e kane shijuar fitoren e tyre me muzike dhe shume qef, ne nje nga lokalet e Tiranes deri ne oret e vona te nates. Pjese e kesaj feste ishin lojtaret si, Cana, Bala, Basha, Xhaka, Shala, Lenjani etj. Gjithsesi, ata e merituan kete feste dhe kete 'shfrenim' nga stresi i madh qe kishin para ndeshjes me Armenine. Burimi: Gazeta Express

337 views