30/10/2014

Kategori: Sport

Fiorentina – Udinese 3 – 0. Fitore qe i afron me objektivat e sezonit

Fiorentina ka arritur te fitoje bindshem ne fushen e saj kunder Udinese me rezultatin 3 - 0.  Babacar ka shenuar 2 gola dhe me pas eshte spanjolli Borja Valero qe i kane dhene 3 pike Fiorentines qe tashme i afrohet objektivave sezonale.

122 views