25/02/2015

Kategori: Sport

Fitore minimale e Leverkusenit (VIDEO)

Leverkuseni ka shenuar fitore 1:0 kunder Atletico Madridit. Skuadra gjermane, Bayer Leverkusen, ka triumfuar ne perballje me Atletico Madridin. Gjermanet arriten te shenojne fitore minimale, por solide 1:0 perballe spanjolleve. Hakan Calhanoglu (57’) shenoi golin e vetem dhe te fitores per farmaceutiket. Ndryshe, Atletico e mbylli ndeshjen me nje lojtar me pak pas perjashtimit te Tiagos me karton te kuq ne pjesen e dyte. Burimi: Gazeta Express

158 views