15/11/2014

Kategori: Sport

France – Shqiperi 1 – 1. Te kuqte e De Biasi bejne skuadren e madhe

Te kuqte e De Biasi bejne skuadren e madhe. Kunder Frances se Didier Deschamps skuadra kuq e zi ka luajtuar si e barabarte, madje ka krijuar dhe rrezikuar me shume. Ne pjesen e pare Shqiperia kishte shanse te pastra shenimi me ane te Cana dhe Mavraj i cili me pas arrit te shenoje dhe golin e avantazhit ne minuten e 42. Per Fracen ishte zevendesuesi Griezmann qe barazoi shifrat ne minuten e 72.

239 views