07/02/2015

Kategori: Sport

Gabim amator nga Casillas (VIDEO

  Iker Casillas ka bere nje gabim te rend ne ndeshje ndaj Atletico Madridit. Portieri i Real Madridit, Iker Casillas, ka bere nje gabim te rend ne ndeshjen ndaj Atletico Madridit, e cila po zhvillohet ne Vicente Calderon. Kapitenit te skuadres madrilene i ka rreshqitur topi nga duart, derisa po mundohet ta ndal goditjen e Tiagos, dhe topi ka perfunduar ne rrjete. Atletico Madrid po fiton 2:0 ne kete takim. Burimi :Gazeta Express

151 views