10/12/2014

Kategori: Sport

Galatasaray – Arsenal 1 – 4

Galatasaray largohet me turp nga Champions League. Skuadra turke e mbyll kete kompeticion ne vendin e katert ne grup dhe me vetem 1 pike te fituar ne 6 takime te zhvilluara. Arsenal duket se ka gjetur ekuilibrat e duhur ne skuader dhe ka arritur te shenoje me ane te Podolski dhe Ramsey.

142 views