22/10/2014

Kategori: Sport

Galatasaray – Dortmund 0 – 4 Per turqit duket se ka mbaruar gjithcka

Ne Stamboll kishte vetem nje skuader, Borussia Dortmund qe ndryshe nga Bundelsiga, ne Champions League po tregon nje forme te shkelqyer. Fale golave te Aubameyang, Reus dhe Ramos skuadra e Klopp renditet ne vend te pare te grupit D me pike te plota dhe pa asnje gol te pesuar.

205 views