28/04/2015

Kategori: Lajme

Gara per Tiranen ne “100 Minuta”, Arben Tafaj: Pse dua te drejtoj kryeqytetin

I ftuar ne studion e “100 Minuta” perballe gazetarit Blendi Salaj, Arben Tafaj, kandidat i pavarur per bashkine e Tiranes ne zgjedhjet e 21 qershorit 2015. Kush eshte Arben Tafaj dhe pse do te drejtoje Tiranen?

604 views