25/02/2015

Kategori: Sport

Gare me makine ndermjet lojtareve te Realit (Video)

Dy lojtaret e skuadres se Real Madridit, Marcelo dhe Jese Rodriguez duke shkuar ne stervitje, kane shfrytezuar rastin qe te bejne nje gare te nxehte me veturat e tyre. Njeri nga ata lojtaret ishte me Mini Cooper, teksa tjetri kishte nje makine sportive e cila ishte me e shpejte. Jese tentoi qe te kalonte Marcelon, por ky i fundit nuk e lejoi nje gje te tille duke ia zene rrugen. Burimi: lajmi.net

254 views