21/03/2015

Kategori: Sport

Gashi nuk eshte normal, shikoni çfare supergoli shenon (VIDEO)

Shkelzen Gashi nuk ka te ndalur. Sulmuesi i Baselit, Shkelzen Gashi ka shenuar nje supergol ne ndeshjen kunder Luzernit. Gashi ka realizuar golin e pare per skuadren e tij ne minuten e 32 dhe te 20 kete edicion. Burimi: Gazeta Express

482 views