22/03/2015

Kategori: Sport

Gerrard ndeshkohet me te kuq, 41 sekonda pasi futet ne loje (Video)

Kapiteni legjendar i Liverpoolit, Steven Gerrard eshte ndeshkuar me karton te kuq vetem disa minuta pasi hyri ne loje ne takimin kunder Manchester United. Edhe pse duket e pabesueshme por eshte nje gje e vertete. Kapiteni legjendar i Liverpoolit u fut ne loje ne minuten e 46’ ne takimin kunder Manchester United, dhe pikerisht ne ate minute ai ndeshkohet me karton te kuq. Martin Atkinson vendosi ta ndeshkoje me te kuq Gerrardin i cili ishte ne fushen e lojes per 41 sekonda. Burimi: Lajmi.net

234 views