15/11/2014

Kategori: Sport

Gjermani – Gjibraltar 4 – 0. Miqte me mire se Brazili

Gjermania eshte rikthyer te fitorja. Pas humbjes me Polonine dhe barazimit me Irlanden, kampionet e botes rikthehen te fitojne serish. Kunder Gjibraltarit skuadra e Joachim Low ka fituar me gola te Muller, Gotze dhe autogolit te Santos. Nuk ishte nje goleade por tani skuadra e Low eshte serish ne gare per vendin e pare ne grup.

173 views