15/02/2015

Kategori: Sport

Gol i ”cmendur” nga Luis Suarez (Video)

Luis Suarez ka shenuar nje gol shume te bukur me gershere ne takimin e sotem ndaj Levantes. Barcelona eshte duke udhehequr me rezultat 5-0 ne Camp Nou ndaj skuadres se Levantes. Golin e peste ne kete takim e shenoi Luis Suarez ne minuten e 73’. Ai shfrytezoi nje pasim te mire nga Adriano, dhe me nje goditje perfekte me gershere arrin ta fuse topin ne rrjete. Burimi:Lajmi.net

305 views