26/02/2015

Kategori: Sport

Goli i Granit Xhakes

Po luhet Borussia Monchegladabh vs Sevilla , ndeshja  e kthimit per Europa League , momentalisht rezultati eshte 2-2. Golin e pare te barazimit per ekipin Gjerman e ka shenuar Shqiptari qe luan me Zvicren , Granit Xhaka. Vlen per tu permendur fakti qe Xhaka po kalon nje periudhe shume te mire kete sezon me ekipin gjerman si ne Europa League ashtu dhe ne Bundeslige.

318 views