02/11/2014

Kategori: Sport

Granda – Real Madrid 0 – 4

Real Madrid ka fituar bindshem me rezultatin 0 - 4 ne perballjen kunder Granada. Ishte Ronaldo qe hapi serine e golave qe ne minuten e 2. Me pas ishte James Rodriguez qe shenoi 2 gola dhe Karim Benzema qe i dhen fitoren Real. Tashme skuadra madrilene e sheh veten ne vendin e pare.

177 views