30/10/2014

Kategori: Sport

Hamburg – Bayern 1 – 3. Bavarezet e kthejne ne stervitje kete perballje

Bayern ka kaluar lehtesisht fale golave te Lewandowski, Alaba dhe Ribery skuadren e Hamburg qe vetem disa jave me pare i kishte ndalur kampionet e Gjermanise ne nje barazim 0 - 0. Rezultati mund te ishte dhe me i thelle per Bayern qe kete takim e ktheu ne nje seance stervitore, por portieri Drobny ishte deciziv me nderhyjet e tij

134 views