25/10/2014

Kategori: Sport

Hengri buke e fiq dhe vdiq !!!

Ka ndodhur ne Indi gjate nje ndeshje futbolli ndermjet Bethlehem Vengthalang dhe Chanmari West. Pas golit te shenuar, mesfushori Peter Biaksangzuala feston me nje salto mortale, si ajo qe ben sulmuesi gjerman Miroslav Klose. Por kjo salto ka qene vdekje prurese per mesfushorin 23 vjecar.

265 views