17/11/2014

Kategori: Sport

Hollande – Letoni 6 – 0

Hollande - Letoni 6 - 0. Skuadra e Guus Hiddink duket se ka lene pas krizen dhe eshte rikthyer te fitorja. Hollnda pervec rezultatit te thelle ka bindur dhe ne loje. Autoret e golave ishin Van Persie, Huntelaar, Brouma dhe Robben. Tani Hollanda eshte ngjitur ne kuoten e 6 pikeve pas 4 takimeve.

138 views