20/04/2015

Kategori: Sport

Tifozet shqiptare i kendojne Shaqirit, ‘O sa mire me qene shqiptar’ (Video)

Tifozet e Interit ia kane bere befasi Xherdan Shaqirit. Ata i kane dale ne ‘prite’, duke ia kenduar kengen ‘O sa mire me qene shqiptar o hej’. Kete gje e bene tifozet shqiptare te Interit, ‘Inter Club Albania’, qe kishin udhetuar nga Shqiperia dhe Kosova, per ta ndjekur derbin Inter – Milan mbreme. Ata e kane rrethuar makinen e Shaqirit me te cilin kane bere fotografi, ndersa me pas kane filluar t’i kendojne’. Shaqiri ka filluar te buzeqeshe dhe e ka pritur mjaft mire kete befasi. Kushedi se si do te reagojne zviceranet, kur t’i shohin keto skena... Burimi: Gazeta Express

346 views