30/10/2014

Kategori: Sport

Inter – Sampdoria 1 – 0. Icardi i jep frymemarrje Mazzarrit

Inter nuk ka gabuar ne fushen e saj dhe i ka shkaktuar humbjen e pare skuadres se Sampdoria. Ka mjaftuar nje gol i Icardi per ti dhene 3 pike Inter dhe nje lloj qetesie trajnerit Mazzarri i cili ishte ne qender te kritikave javet e fundit

150 views