17/11/2014

Kategori: Sport

Itali – Kroaci 1 – 1

Itali - Kroaci ka perfunduar ne barazim 1 - 1. Ne fillim ishte candreva qe shenoi per skuadren e Conte dhe me pas barazoi Perisic. Tani te dyja skuadrat kane nga 10 pike.

147 views